Olkuscy Fani Fiata 126p

Forum łaczące wszystkich właścicieli bądź sympatyków Fiata 126p


  • Index
  •  » Klub
  •  » Klub miłośników Fiata 126p

#1 2008-11-13 17:26:03

kkwiatuszek89

Administrator

7732067
Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 11
Punktów :   

Klub miłośników Fiata 126p

Rekrutacja


Na początku chcę przedstawić cel założenia klubu. Przede wszystkim Fiat 126p powoli staje się kultowym i zabytkowym samochodem. Są wśród nas na pewno osoby pamiętające pierwsze egzemplarze tego samochodu. Nie dopuśćmy do całkowitego zaniku tego samochodu. Są także Fiaty zachowane w orginalnych stanach po dzień dzisiejszy-szanujmy te perełki.
Kolejnym zadaniem było by organizowanie spotów czy udział w zlotach jakie bardzo często mają miejsce na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Nie tak daleko bo w Katowicach czy Krakowie są kluby zrzeszające miłośników tego pojazdu, i razem z nimi moglibyśmy nawiązać wspólny kontakt i organizować takie imprezy.
Co do kosztów uczestnictwa w klubie: PO PROSTU ICH NIE MA.
Nie widze potrzeby zbierania pięniędzy na serwer czy inne opłaty bo jest to bezpłatne. Jedyne koszty jakie można ewentulnie ponieść to koszt nalepki na szybe promujacej nasz klub.

A teraz wymagania...
Nie ma specjalnie jakich wymagań. Konieczne jest aby klubowicz udzielał się na forum, nie jest konieczne ale było by ok gdyby był posiadaczem ,,malucha", był kulturalny na spotach jak i na forum. Nie ma żadnego okresu rekrutacyjnego, po prostu piszesz i jesteś. Starajmy się wypromować nasz klub w tym małym mieście jakim jest Olkusz czy okolice.

Offline

 

#2 2009-07-13 15:29:56

Darkquest

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Klub miłośników Fiata 126p

Witam Serdecznie szczęśliwych posiadaczy małego Fiacika 126p ma wiele wad ale też i ogromne zalety xD sam posiadam takiego Fiacika i jestem zadowolony ;] podam przykład np dlaczego jestem zadowolony hehehe ;] pojechałem na przejaszczke i o mały włos popękały mi wszystkie pióra resora jakoś do toczyłem sie do domu poszłem do sklepu i powiedzieli 84 zł za resora ale byłem cwany poszłem do dziadka i on też jest posiadaczem Fiacika i on dał mi resor rozkompletowany więc wyciągałem stary i rozebrałem , po wyczyszczeniu ze rdzy i przesmarowaniu smarem grafitowym poskładałem i założyłem do auta kosztowało mnie to raptem 60 minut i resor był jak nowy ;] tak samo jest z wieloma innymi częściami ;D jedyne co mi przeszkadza w moim Fiaciku to brak chłodzenia cieczą wiele by to spraw załatwiło ;] Pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » Klub
  •  » Klub miłośników Fiata 126p

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slipknott.pun.pl www.gold-server.pun.pl www.energetkapkmech.pun.pl www.chormaprobe.pun.pl www.wirtualmonster-yaoirpg.pun.pl